Section01 - menu
Section08, 09 - artykułowa

MŚ siatkarzy: Polska - Włochy. Biało-czerwoni pokazali charakter! [13. DZIEŃ MISTRZOSTW]

Aneta Hołówek 11.09.2014
Polacy Mariusz Wlazły, Karol Kłos i Michał Winiarski oraz Włoch Luca Vettori w meczu grupy E mistrzostw świata siatkarzy w Łodzi, foto: PAP/Grzegorz Michałowski

Polacy wygrali z Włochami 3:1 (19:25, 25:18, 25:20, 26:24) w meczu drugiej fazy siatkarskiego mundialu. Zapraszamy na relację z 13. dnia mistrzostw.

19.36 - Największe emocje jednak dopiero przed nami. Już za niecałą godzinę gramy z Włochami. Relacja Cezarego Gurjewa w radiowej Jedynce.

19.10 - Zwycięstwo USA nad Serbią poważnie komplikuje sytuację w grupie E. Polacy nie mogą sobie w tej chwili pozwolić na wpadkę z Włochami. Biało-czerwoni zajmują czwarte miejsce. Do kolejnej fazy weszliby w tej chwili: Amerykanie, Iran i Francja

18.53 - Amerykanie idą jak burza. Po wygranej z Polakami, teraz ograli Serbów 3:1 (23:25, 31:29, 25:17, 25:21)

18.31 - Amerykanie wysoko wygrali trzeciego seta - 25:17 i w całym meczu prowadzą 2:1.

18.28 - Kanada nie zwalnia tempa. Jedna z rewelacji turnieju pokonała Finlandię 3:0 (27:25, 27:25, 25:19).

18.17 - Siatkarze Iranu też już idą pod prysznic. Argentyna nie miała nic do powiedzenia i Persowie wygrali gładko 3:0 (25:15, 25:23, 25:16).

18.11 - Jako pierwsza swój mecz skończyła Brazylia . Siatkarze z Kraju Kawy wygrali z Chinami 3:0 (25:14, 25:23, 25:18).

17.59 - Mają się z czego cieszyć

17.55 - Kanada wygrywa drugiego seta z Finlandią dokładnie w takim samym stosunku jak pierwszego - 27:25.

17.49 - A w meczu Serbia - USA jest remis 1:1 . Amerykanie wygrywają niezwykle zaciętą partię na przewagi do 29.

17.38 - Iran też pewnie kroczy do zwycięstwa. W drugim secie pokonał Argentynę 25:23

17.30 - Brazylia wygrała drugiego seta z Chinami. Ekipa z Azji tym razem stawiała dzielnie opór - partia zakończyła się wynikiem 25:23 dla "Canarinhos"

17.20 - Zapraszamy do wysłuchania studia siatkarskiego radiowej Jedynki . Cezary Gurjew przed meczem Polska - Włochy, który będzie komentował, rozmawiał z Oskarem Kaczmarczykiem , szefem banku informacji reprezentacji Polski.

MŚ siatkarzy: Polska – Włochy. Studio siatkarskie Jedynki ocenia szanse Polaków >>>

17.11 - Kanada po niespodziewanie wyrównanym secie wygrała z Finlandią 27:25

17.08 - W czwartkowym hicie Serbowie wygrywają pierwszą partię z USA po zaciętym pojedynku 25:23

17.06 - Niewiele dłużej trwał pierwszy set w pojedynku Argentyna - Iran . Ekipa z Bliskiego Wschodu pewnie wygrała 25:15

17.02 - Najszybciej pierwszego seta zakończyli Brazylijczycy . "Canarinhos" pokonali w pierwszej partii Chiny 25:14

16.40 - Rozpoczęły się pierwsze czwartkowe mecze MŚ siatkarzy. Zapraszamy do śledzenia wyników ze spotkań w naszej relacji. W "polskiej" grupie E grają USA - Serbia i Argentyna - Iran , a w grupie F na parkietach walczą Brazylia - Chiny oraz Finlandia - Kanada . Najciekawszy i najistotniejszy z perspektywy biało-czerwonych jest pojedynek Amerykanów z Serbami

15.38 - Za godzinę rozpoczną się pierwsze czwartkowe mecze. Dwa bardzo ważne z polskiego punktu widzenia: Serbia - USA i Argentyna - Iran .

15.28 - Włosi przed meczem z Polską: Nie mamy szans na medal, ale zagramy tak, jak na nas przystało